RUIME WONING IN HARTJE ROESELARE.
Ideaal als investeringseigendom.
Deze gesloten bebouwing is gelegen in het centrum van Roeselare en heeft 3 ruime slaapkamers waarvan de 3de zich op de zolder bevindt.
Bij het binnenkomen van de woning treffen we de eerste leefruimte aan. Daarnaast vindt u de trap die u begeleidt naar de eerste verdieping. Op de benedenverdieping vindt u alsook de tweede woonkamer aansluitend met de keuken, de badkamer en een kleine berging met overkoepeling.
Op de bovenverdieping bevinden zich 2 ruime slaapkamers. De vaste trap geeft u toegang tot de zolder die volledig geïsoleerd is en tevens een 3de slaapkamer is
In de straat is er parkeermogelijkheid. Daarnaast heeft de bewonerskaart toegang tot verschillende parkeermogelijkheden in de nabije straten.
Contacteer ons vrijblijvend voor meer info en of een bezoek!
Sectorprotocol voor plaatsbezoeken in de vastgoedsector