Instapklaar en lichtrijke penthouse te Blankenberge ! EPC A !
€ 325 000
Blankenberge J. de Troozlaan 50 0502Over deze woning
Ontdek dit modern en verzorgd appartement in de residentie Pacific te Blankenberge. Dankzij de uitstekende ligging bevindt u zich op wandelafstand van de zeedijk, de iconische Blankenbergse Pier, en het station. Het appartement werd gebouwd in 2016, in gebruik genomen in 2019, en verkeert in uitstekende staat.
De indeling is als volgt: inkomhal, lichtrijke leef- en woonruimte met open keuken, praktische berging, badkamer, apart toilet, 2 slaapkamers, zuidgericht terrasje waar u volop kan genieten van de zon.
Extra troeven:
- Private zolderberging inbegrepen
- Mogelijkheid tot het huren van een extra berging
- Gemeenschappelijke fietsenstalling
- Energiezuinig en modern gebouw
Dit appartement combineert comfort, ligging en hedendaagse afwerking op een toplocatie aan de Belgische kust.
Ideaal als vaste woonst, tweede verblijf of investering.
Let wel, de vermeldde prijs van 325.000€ is een startprijs, richtprijs van dit pareltje is 365.000€. De verkoper behoudt zich het recht voor elk bod al dan niet te aanvaarden.
Voor meer info bel Francis Vanacker op 0492/22.88.69
Algemeen
| Adres: | J. de Troozlaan 50/0502 Blankenberge |
| Referentie: | M/07557 |
| Vraagprijs: | € 325.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Bewoonbare opp.: | 74 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2016 |
| Bouwlagen: | 5 |
| Op verdieping: | 5 |
Indeling
| Kamers: | 2 |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
Comfort
| Gemeubeld: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 875 |
| Kadastrale benaming: | Appartement + berging |
| Kadastrale Nummers: | A843/00S7/P0016 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260323-0003829962-RES-1 |
| EPC Index: | 87,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | A |
| EPC Geldig tot: | 23/03/2036 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Ruimtelijke Ordening: | OK |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Documenten
Vergelijkbare panden
Aan de hand van je zoekprofiel vonden wij overige panden die je mogelijk ook kunnen interesseren:
Ik wens meer informatie over volgend pand:
€ 325 000
Vertel een vriend
€ 325 000
€ 325 000
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: