Fantastische woning met 3 slaapkamers en EPC B te Emelgem!
4
Verkocht
138 Kwh/m²
F
E
D
C
B
A
A+
Over deze woning
Deze volledig gerenoveerde woning afgewerkt met hoogwaardige materialen beschikt over volgende indeling:
* Inkomhal
* Ruime lichtrijke leefruimte
* Kwalitatieve keuken met natuurstenen werkblad
* Wasplaats
* Luxe Badkamer
* 3 slaapkamers waarvan 2 met dressing
* 2 toiletten
* Grote oprit voor 4 wagens
* Garage van maar liefst 50 M2 voorzien van geautomatiseerde poort
* Tuin met fantastisch verzicht
* Vloerverwarming gelijkvloers
TROEVEN:
* In perfecte staat
* EPC B
* Elektriciteit conform
Voor meer info en bezoek Wilfried Hagers 0473 39 49 40
Algemeen
| Adres: | Ardooisestraat 103 Emelgem |
| Referentie: | M/06532 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Perceeloppervlakte: | 897 m² |
| Perceelbreedte: | 7,6 m |
| Perceeldiepte: | 52 m |
| Bewoonbare opp.: | 210 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Renovatiejaar: | 2022 |
| Gevelbreedte: | 18,6 m |
| Bouwlagen: | 2 |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Garage: | 2 |
| Parking: | 4 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 588 |
| Kadastrale benaming: | Huis |
| Kadastrale Nummers: | A1541/00E2/P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 881 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20230930-0002916892-RES-1 |
| EPC Index: | 138,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 30/09/2033 |
| Ruimtelijke Ordening: | In aanvraag |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Verkocht
Vertel een vriend
Verkocht
Verkocht
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: