Over deze woning
Deze bouwgrond van 2408m² is gelegen aan de commercieel interessante Driemasten te Gullegem en grenst aan de Ooststraat., het begin van de industriezone.
Maximaal 70% van de site is gelegen in bestemming ambachtelijke activiteiten en wonen mag bebouwd worden met een maximale nokhoogte van 7,5m. Ook ideaal voor KMO's (onder voorbehoud navraag bij de stedenbouwkundige dienst)
Algemeen
| Adres: | Driemasten 97-+ Gullegem |
| Referentie: | M/07628 |
| Vraagprijs: | € 679.000/totaal |
| Type: | Bedrijfsterrein |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 2.408 m² |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op minder dan 500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| (Stads)centrum: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 16 |
| Kadastrale benaming: | Weiland |
| Kadastrale Nummers: | A303/00F/P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 2.408 m² |
| Erfdienstbaarheid: | Ja |
| Ruimtelijke Ordening: | In aanvraag |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Documenten
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Gullegem
Driemasten
97 +
€ 679 000
Vertel een vriend
Gullegem
Driemasten
97 +
€ 679 000
Gullegem
Driemasten
97 +
€ 679 000
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: