Fantastisch superruim leefappartement in hartje van Gullegem ! *** NONO INSPIRED ***
€ 325 000
Gullegem Koningin Fabiolastraat 45 202Over deze woning
Fantastisch superruim leefappartement van maar liefst 120m2 in hartje van Gullegem !
Naast de superligging voelen we ons al onmiddelijk thuis bij het binnenkomen in deze kleinschalige goed onderhouden residentie.
Riante inkomhal met apart toilet en bergruimte , ruime toegang tot de grote lichtrijke leefruimte alsook de volledig ingerichte keuken die voorzien is van alle comfort.
De grote raampartijen met een terrasje kijkt uit op groen zorgen voor een aangenaam gevoel waardoor er onmiddellijk een leuke sfeer creeëren. Het terrasje zo
Verder twee zeer ruime slaapkamers en een trendy badkamer voorzien van een luxedouche en designlavabo meubel.
Daarnaast is het ook mogelijk om een garage te kopen achteraan het gebouw voor 29.500 euro.
TROEVEN !
- zeer ruim appartement met extra grote slaapkamers
- EPC B
- dubbel glas
- nieuwe condenserende ketel
- blanco elektriciteit
- kleinschalige residentie met weinig maandelijkse kosten
- nabijheid van winkels, centrum en invalswegen
- lift aanwezig
Kortom ben je op zoek naar een hedendaags appartement in Gullegem voorzien van alle comfort, ruimte en met een toffe vibe, dan moet je dit echt gezien hebben !
Bel naar 0472 07 21 75 en plan een bezoek in.
Algemeen
| Adres: | Koningin Fabiolastraat 45/202 Gullegem |
| Referentie: | M/07635 |
| Vraagprijs: | € 325.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Bewoonbare opp.: | 121 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Renovatiejaar: | 2026 |
| Bouwlagen: | 2 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Terras: | 5 m² |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage: | 1 |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op minder dan 500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
| Lift: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Kadastrale benaming: | Appartement |
| Kadastrale Nummers: | C0528P/P0000 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250326-0003563025-RES-1 |
| EPC Index: | 240,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | C |
| EPC Geldig tot: | 26/03/2035 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Ruimtelijke Ordening: | In aanvraag |
| Overstromingsgevoelig: | Mogelijk overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Ik wens meer informatie over volgend pand:
€ 325 000
Vertel een vriend
€ 325 000
€ 325 000
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: