Instapklare woning met magazijn (50m2) te Harelbeke !
Verkocht
Over deze woning
Instapklare woning te Harelbeke met alle comfort voor wie op zoek is naar een gezellige, onderhoudsvriendelijke thuis.
Indeling van de woning:
✔ Inkomhal
✔ Bureau of slaapkamer
✔ Lichtrijke leefruimte en eetplaats
✔volledig uitgeruste keuken voorzien van alle nodige comfort
✔ 4 ruime slaapkamers
✔ Badkamer met dubbele lavabo meubel en spiegel, inloopdouche, handdoekdroger
✔Zonnige tuin/terras ideaal om te ontspannen of gezellig te vertoeven
✔Aanpalende dubbele garage met automatische poort (mogelijkheid om binnen te rijden met camionette)
✔ Volledig ingerichte mancave of te gebruiken als extra opslagruimte
✔CV gas
✔Rolluiken, Veluxen met zonnewering
✔Asbestveilig
✔EPC B
✔179m2 bewoonbare oppervlakte
Een ideale woning voor mensen die op zoek zijn naar een woning zonder renovatiewerken en met veel opslagruimte.
Vraag snel uw bezoek aan of bel op het nummer 0470 95 78 19
Algemeen
| Adres: | Kortrijksesteenweg 105 Harelbeke |
| Referentie: | M/07384 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | In centrum, Stad, Stad centrum, Gemeente |
| Perceeloppervlakte: | 201 m² |
| Perceelbreedte: | 4,4 m |
| Perceeldiepte: | 44,5 m |
| Bebouwde opp.: | 140 m² |
| Bewoonbare opp.: | 179 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1945 |
| Gevelbreedte: | 4,4 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 555 |
| Kadastrale benaming: | Huis |
| Kadastrale Nummers: | A1266/00S8/P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 201 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20230824-0002971588-RES-1 |
| EPC Index: | 197,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 24/08/2033 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Erfdienstbaarheid: | Neen |
| Ruimtelijke Ordening: | OK |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Verkocht
Vertel een vriend
Verkocht
Verkocht
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: