Instapklare recente woning te koop in Heule !
Verkocht
Over deze woning
Instapklare, energiezuinige woning met tuin en carport in rustige, centrale ligging
Deze recente en perfect instapklare woning combineert comfort met energiezuinig wonen. Dankzij de warmtepomp in combinatie met zonnepanelen geniet u van een lage energiefactuur en een duurzaam wooncomfort.
Binnenin wordt u verwelkomd in lichtrijke leefruimtes die een aangename sfeer creëren. De moderne keuken is volledig uitgerust met alle voorzieningen en sluit mooi aan op de eet- en leefruimte. Verder beschikt de woning over een praktische berging en voldoende opbergruimte.
Buiten kan u ontspannen in de aangelegde tuin, ideaal voor gezellige momenten. De carport met extra berging en een handige uitweg achteraan zorgen voor extra gebruiksgemak.
De woning is gelegen in een rustige straat met een centrale ligging, dichtbij alle nodige voorzieningen, scholen en verbindingswegen.
Kortom: een energiezuinige, instapklare woning waar u meteen van kan genieten!
Welkom tijdens het bezoekmoment op zaterdag 6 september vanaf 10u tot 14u.
U kan een online tijdslot reserveren via de publicatie van dit pand.
Voor meer informatie en/of een bezoek, contacteer makelaar Frank Vandoorne 0495548560.
Algemeen
| Adres: | Kapaarde 28 Heule |
| Referentie: | M/07372 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | Residentieel |
| Perceeloppervlakte: | 148 m² |
| Perceelbreedte: | 5 m |
| Perceeldiepte: | 29,5 m |
| Bebouwde opp.: | 80 m² |
| Bewoonbare opp.: | 100 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2017 |
| Gevelbreedte: | 5 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Garage: | 1 |
| Garage Types: | Carport |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: | Gratis |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op minder dan 500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC |
| Dak: | Plat dak |
| Dakbedekking: | Beton |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | Airconditioning, Condensatieketel, Warmtepomp, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd |
| Airco: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Zonnewering: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja - 2 |
| Zonnepanelen: | Ja - 6 |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 560 |
| Kadastrale benaming: | Huis |
| Kadastrale Nummers: | A826/00S/P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 148 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 34022-G-2016/00091/EP12733/A001/D06/SD001 |
| EPC Index: | 41,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | A |
| EPC Geldig tot: | 1/09/2027 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC E-peil: | 25,00 |
| Erfdienstbaarheid: | Ja |
| Vrij & onbelast: | Ja |
| Ruimtelijke Ordening: | In aanvraag |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Verkocht
Vertel een vriend
Verkocht
Verkocht
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: