Centraal gelegen authentieke woning te koop in Heule !
Verkocht | onder voorbehoud
Over deze woning
Charmante, centraal gelegen woning met authentieke gevel en ruime indeling te Heule.
Deze karaktervolle woning biedt een aangename en lichtrijke leefruimte met een royale woonoppervlakte. Met maar liefst vier volwaardige slaapkamers is er voldoende plaats voor een gezin of voor wie extra ruimte wenst voor een bureau of hobbykamer.
De woning beschikt over een ruime garage met praktische doorsteek naar de tuin, ideaal voor fietsen, opslag of directe toegang tot de buitenruimte.
Dankzij de gunstige EPC-score C combineert deze woning comfort met energiezuinigheid.
De ligging is een absolute troef: op wandelafstand van het station, scholen en diverse winkels, waardoor u geniet van een vlotte bereikbaarheid en alle voorzieningen binnen handbereik.
Kortom, een ideale gezinswoning voor wie ruimte, karakter en een centrale ligging weet te waarderen.
Voor meer informatie en/of een bezoek, contacteer makelaar Frank Vandoorne 0495548560
Algemeen
| Adres: | Kortrijksestraat 212 Heule |
| Referentie: | M/07578 |
| Vraagprijs: | Verkocht | onder voorbehoud |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Perceeloppervlakte: | 160 m² |
| Perceelbreedte: | 6 m |
| Perceeldiepte: | 26,5 m |
| Bebouwde opp.: | 80 m² |
| Bewoonbare opp.: | 269 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1933 |
| Gevelbreedte: | 6 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | 2 |
| Bureau: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Garage: | 2 plaatsen |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: | Gratis |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 736 |
| Kadastrale benaming: | Huis |
| Kadastrale Nummers: | C684/00R9/P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 160 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20201108-0002336016-RES-1 |
| EPC Index: | 288,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | C |
| EPC Geldig tot: | 8/11/2030 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Vrij & onbelast: | Ja |
| Ruimtelijke Ordening: | OK |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Verkocht | onder voorbehoud
Vertel een vriend
Verkocht | onder voorbehoud
Verkocht | onder voorbehoud
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: