Over deze woning
Op zoek naar een instapklaar appartement op een centrale ligging? Zoek niet verder!
Dit aangename appartement in Heule bevindt zich nabij belangrijke invalswegen én op korte afstand van het centrum van Heule. Ideaal voor wie comfortabel wil wonen met een vlotte bereikbaarheid.
Het appartement beschikt over een lichtrijke leefruimte waar het aangenaam vertoeven is. De badkamer is uitgerust met een bad, dubbele lavabo en toilet. Verder zijn er twee volwaardige slaapkamers aanwezig.
Extra troeven? Absoluut! Geniet van het zeer ruime terras, perfect voor ontspanning, en profiteer van de grote garage die zorgt voor extra comfort en opbergruimte. Bovendien heeft het appartement een gunstig EPC, wat bijdraagt aan energiezuinig wonen.
*De muur tussen de keuken en leefruimte is geen draagmuur waardoor u gemakkelijk een open keuken kan creëren.
Voor meer informatie en/of een bezoek, contacteer makelaar Frank Vandoorne 0495548560
Algemeen
| Adres: | Mellestraat 175/1.1 Heule |
| Referentie: | M/07580 |
| Vraagprijs: | € 245.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | Vrij uitzicht |
| Bebouwde opp.: | 88 m² |
| Bewoonbare opp.: | 88 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1998 |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Terras: | 10 m² |
| Wasplaats: | Ja |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op minder dan 500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Gasboiler |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Internet: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 706 |
| Kadastrale benaming: | Appartement + garage |
| Kadastrale Nummers: | A599/00V3/P0003 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260423-0003854528-RES-1 |
| EPC Index: | 112,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 23/04/2036 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Ruimtelijke Ordening: | OK |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Documenten
Ik wens meer informatie over volgend pand:
€ 245 000
Vertel een vriend
€ 245 000
€ 245 000
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: