Over deze woning
Charmante woning met karakter, gelegen in het hart van Heule, op wandelafstand van alle winkels en voorzieningen. Deze authentieke woning combineert een warme uitstraling met hedendaags comfort.
De woning beschikt over drie volwaardige slaapkamers en een ruime, lichtrijke keuken. In 2025 werden alle ramen vernieuwd.
Daarnaast is er een aparte ruimte die perfect kan dienen als kantoor of praktijkruimte, ideaal voor thuiswerk of een zelfstandige activiteit. Buiten geniet u van een zonnig terras waar het aangenaam vertoeven is.
Mogelijkheid voor het huren van een garage in de Peperstraat op wandelafstand van de woning.
Door de individuele verwarming geldt er een renovatieplicht, die eenvoudig kan worden aangepakt door het installeren van een warmtepomp.
Een unieke kans voor wie op zoek is naar een karaktervolle woning met potentieel op een topligging!
Voor meer informatie en/of een bezoek, contacteer makelaar Frank Vandoorne 0495548560
Voor deze woning geldt de renovatieplicht voor residentiële gebouwen.
Na effectieve aankoop heeft u als koper 6 jaar de tijd om de woning energetisch te verbeteren tot minimaal energiescore D, conform de huidige wetgeving.
Meer informatie kan u terugvinden op de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen
Algemeen
| Adres: | Zeger van Heulestraat 16 Heule |
| Referentie: | M/07564 |
| Vraagprijs: | € 190.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | In centrum |
| Perceeloppervlakte: | 160 m² |
| Perceelbreedte: | 7,6 m |
| Perceeldiepte: | 18,7 m |
| Bebouwde opp.: | 125 m² |
| Bewoonbare opp.: | 156 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1918 |
| Renovatiejaar: | 2021 |
| Gevelbreedte: | 7,6 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| Douchekamer: | Ja |
| WC: | 2 |
| Bureau: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Praktijkruimte: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Parking: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Individueel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Elektriciteit, Elektrische boiler |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 297 |
| Kadastrale benaming: | Huis |
| Kadastrale Nummers: | C |
| Kadastrale Oppervlakte: | 160 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260331-0002537776-RES-2 |
| EPC Index: | 511,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | F |
| EPC Geldig tot: | 31/03/2036 |
| Renovatieplicht: | Ja |
| Erfdienstbaarheid: | Neen |
| Ruimtelijke Ordening: | In aanvraag |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
Documenten
Ik wens meer informatie over volgend pand:
€ 190 000
Vertel een vriend
€ 190 000
€ 190 000
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: