Topper te Izegem met 3 slaapkamers en zonnige tuin!
€ 175 000
Izegem President Kennedylaan 4Bereken online uw renovatiekosten
Liever een persoonlijke afspraak met onze m-renovatie expert? Maak hier een afspraak en wij maken graag tijd voor u vrij om alle renovatie mogelijkheden te overlopen.
Over deze woning
Bent u op zoek naar een woning in een centrale buurt nabij scholen, winkels en het openbaar vervoer? Deze woning in Izegem biedt alles wat u zoekt! Met een grondoppervlakte van 180 m² en een bewoonbare oppervlakte van 198 m², geniet u van ruime, lichtrijke kamers.
Troeven van deze woning:
✅ Lichtrijke leefruimte en eetplaats ideaal voor gezinnen
✅ Volledig uitgeruste open keuken voorzien van alle toestellen: Elektrisch koken, dampkap, oven en veel kastruimte met zicht op de tuin
✅ Extra terras op het eerste verdiep met toegang tot de tuin
✅ Aangelegde tuin met tuinberging/hobbyruimte en ruim terras
✅ 3 ruime slaapkamers + extra zolderberging
✅ De badkamer beschikt over een Lavabo, spiegel, bad/douche en toilet
✅ Apart toilet
✅ rechtstreekste doorgang via de garage naar de tuin die ideaal is voor het binnenplaatsen van fietsen of als multifunctionele opbergruimte.
✅ Garage met plaats voor 2 auto’s
✅ Extra hobbyruimte in de garage
✅ Centrale verwarming op gas
✅ Ramen dubbele beglazing
✅ Parkeerplaats op de oprit
De woning beschikt over een ruime, zonnige tuin.
De woning heeft dus veel opbergruimte en heeft een praktische indeling, door de Multifunctionele ruimtes kan u verschillende kanten uit.
Goede ligging, dichtbij alle voorzieningen, scholen, openbaar vervoer en alle winkels.
Wees snel en maak van deze woning in Izegem uw nieuwe thuis!
Dit woning combineert wooncomfort, werk- en opbrengstpotentieel op een centrale ligging in Izegem een uitgelezen kans voor wie waarde ziet in een slim en haalbaar renovatieproject.
Bij M Vastgoed staat bovendien een renovatiecoach voor u klaar die samen met u de beste oplossingen bekijkt, volledig afgestemd op uw wensen en budget.
Voor deze woning geldt de renovatieplicht voor residentiële gebouwen.
Na effectieve aankoop heeft u als koper 6 jaar de tijd om de woning energetisch te verbeteren tot minimaal energiescore D, conform de huidige wetgeving.
Meer informatie kan u terugvinden op de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen
Heeft u interesse of wenst u meer informatie? Contacteer Laura via het nummer 0470 95 78 19. Mis deze unieke kans niet!
https://web.setle.app/nl-be/estates/29c397cd-6838-4400-b9f2-cf7169aaf405/renovation
Algemeen
| Adres: | President Kennedylaan 4 Izegem |
| Referentie: | M/07583 |
| Vraagprijs: | € 175.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Stad, Aan park, Aan rustige weg, Buiten bebouwde kom, Voorstad, Gemeente |
| Perceeloppervlakte: | 180 m² |
| Perceelbreedte: | 6 m |
| Perceeldiepte: | 29,5 m |
| Bewoonbare opp.: | 198 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1967 |
| Gevelbreedte: | 6 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Te renoveren |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Half-open keuken |
| Berging: | Ja |
| Balkon: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Garage: | 2 |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Gratis |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 676 |
| Kadastrale benaming: | Huis |
| Kadastrale Nummers: | A0332B4/P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 180 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20240906-0003362994-RES-1 |
| EPC Index: | 593,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | F |
| EPC Geldig tot: | 6/09/2034 |
| Renovatieplicht: | Ja |
| Erfdienstbaarheid: | Neen |
| Ruimtelijke Ordening: | OK |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
Documenten
Download ons M Renovatie dossier
Ik wens meer informatie over volgend pand:
€ 175 000
Vertel een vriend
€ 175 000
€ 175 000
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment:
