Goed gelegen alleenstaande woning te Kortemark op bijna 1000m2 !
Verkocht
Over deze woning
Deze karaktervolle woning beschikt over : * Inkomhal * Lichtrijke leefruimte * Keuken * Berging * 2 slaapkamers * Badkamer met douche * Garage met zeer ruime oprit * Zonnige tuin!
Wij hebben voor u een m renovatiebegeleiding met een algemene offerte klaar staan , onze renovatiecoach helpt u verder in het volledige traject om deze woning volledig naar eigen smaak te brengen en dit binnen uw budget zonder zorgen ! Voor een dergelijk traject mag u 5 à 6 maanden rekenen.
Wij begeleiden u ook met het aanvragen van de premies die 10.000 euro kunnen bedragen !
Maak gebruik van onze nieuwe renovatietool, via deze knop kan u in 5 minuten een idee geven over de mogelijkheden zoals u die zelf wenst ! Achter het bezoek is het mogelijk om met onze Renovatiecoach ter plaatse te gaan om een op maat gemaakte offerte te bekomen ! Geen gedoe om verschillende aannemers te laten komen om prijs te maken , wij hebben alles onder 1 dak vastgelegd voor u.
Contacteer ons vrijblijvend voor meer info en of een bezoek!
Algemeen
| Adres: | Handzamestraat 26 Kortemark |
| Referentie: | M/05626 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Perceeloppervlakte: | 967 m² |
| Perceeldiepte: | 43 m |
| Bebouwde opp.: | 152 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1956 |
| Gevelbreedte: | 12 m |
| Algemene staat: | Te renoveren |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken |
| Berging: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Parking: | 4 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 565 |
| Kadastrale benaming: | HUIS |
| Kadastrale Nummers: | 32011 C702 G P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 967 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20220223-0002552043-RES-1 |
| EPC Index: | 1538,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | F |
| EPC Geldig tot: | 23/02/2032 |
| Ruimtelijke Ordening: | In aanvraag |
| Elektriciteitskeuring: | Ja |
| OVAM – Bodemattest: | Ja |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Overstromingsgevoelig: | Mogelijk overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Verkocht
Vertel een vriend
Verkocht
Verkocht
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: