Over deze woning
In deze prachtige woning staat licht en ruimte centraal. Dankzij de grote raampartijen geniet u hier van een overvloed aan natuurlijk licht en een heerlijk open gevoel.
U komt binnen via de inkomhal met gastentoilet. Aansluitend betreedt u de ruime leefruimte met open keuken en kookeiland. Deze is is volledig uitgerust en voorzien van alle comfort: vaatwasmachine, spoelbak, koelkast, diepvries, oven en microgolfoven.
Zowel de keuken als de woning zijn afgewerkt met sfeervolle verlichting die zorgt voor een warme en gezellige uitstraling.
Op de verdieping bevinden zich vier volwaardige slaapkamers. De luxe badkamer is stijlvol ingericht en beschikt over een inloopdouche, toilet en een lavabo met verlichte spiegel.
Buiten geniet u van een zonnige tuin met terras, waar bovendien al een betonplaat voorzien is voor het plaatsen van een poolhouse. Achteraan is er een praktische uitweg, wat zorgt voor extra toegankelijkheid.
Verder beschikt de woning over een garage en een zolder, ideaal voor extra opbergruimte.
Kortom, een echte topper die comfort, ruimte en een uitstekende ligging combineert.
Kom deze woning snel ontdekken voor het te laat is!
RICHTPRIJS 459.000 EURO
Contacteer Kevin op het nummer 0472 07 21 75 of dien een aanvraag in op de website !
Algemeen
| Adres: | Lenteleven 4 Kortrijk |
| Referentie: | M/07616 |
| Vraagprijs: | € 459.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 282 m² |
| Bewoonbare opp.: | 167 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1977 |
| Renovatiejaar: | 2026 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 15 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Condensatieketel, Hoogrendementsketel |
| Verwarmd water: | Condensatieketel |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 684 |
| Kadastrale benaming: | HUIS |
| Kadastrale Nummers: | 866/00E4 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 282 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260518-0003730658-RES-1 |
| EPC Index: | 189,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 18/05/2036 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Erfdienstbaarheid: | Ja |
| Vrij & onbelast: | Ja |
| Ruimtelijke Ordening: | In aanvraag |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Documenten
Ik wens meer informatie over volgend pand:
€ 459 000
Vertel een vriend
€ 459 000
€ 459 000
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: