Over deze woning
*TOPLIGGING!! *
Dit gezellig pand bevindt zich op een prachtige ligging nabij het centrum van Kuurne en met vlotte verbindingen !
INDELING
✅ Lichtrijk 3 slaapkamer appartement op het 2e verdiep met open zicht
✅ Terras met aangenaam uitzicht
✅ Ingerichte keuken voorzien van oven, elektrisch koken, dampkap en veel kastruimte
✅ Badkamer met douche/bad, lavabo en toilet
✅ Zeer ruime slaapkamer aanwezig
✅ Ruime Inkomhal met mogelijkheid tot inbouwkasten
LIGGING
✅ Rustig, maar centraal in Kuurne
✅ Op wandelafstand van winkels, openbaar vervoer…….
✅ Vlotte verbindingen & alle voorzieningen dichtbij
TROEVEN
✅ Moderne en lichtrijke leefruimte en eetplaats
✅ Dubbele beglazing
✅ Lage bijdrage in gemene delen
✅ Elektriciteit conform gekeurd
✅ Lift in het gebouw
✅ Kelder aanwezig
✅ Staanplaats voor auto
Heeft u interesse of wenst u meer informatie? Contacteer Laura via het nummer 0470 95 78 19. Mis deze unieke kans niet
Algemeen
| Adres: | Sint-Michielsweg 29/21 Kuurne |
| Referentie: | M/07631 |
| Vraagprijs: | € 189.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | In centrum, Stad, Stad centrum, Vrij uitzicht, Aan park, Buiten bebouwde kom, Gemeente |
| Bewoonbare opp.: | 109 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1977 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Half-open keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 5 m² |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op minder dan 500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.041 |
| Kadastrale benaming: | Appartement + staanplaats + kelder |
| Kadastrale Nummers: | B271/00R/P0033 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20241111-0003441799-RES-1 |
| EPC Index: | 182,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 11/11/2034 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Ruimtelijke Ordening: | In aanvraag |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Documenten
Ik wens meer informatie over volgend pand:
€ 189 000
Vertel een vriend
€ 189 000
€ 189 000
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: