Unieke instapklare Villa te Ledegem op 999m² met praktijk en 450m² bewoonbare oppervlakte!
Verkocht
Over deze woning
Bent u op zoek naar een comfortabele en ruime VILLA waar wonen en werken perfect gecombineerd kunnen worden? Dan is deze villa precies wat u zoekt!
Troeven van deze villa:
✅ Topligging: Nabij scholen, winkels en openbaar vervoer
✅ Zeer ruime villa: Bewoonbare oppervlakte van 450 m²
✅ Veel lichtinval: Lichtrijke leefruimte met houtkachel en zicht op zuidgerichte tuin
✅ Volledig uitgeruste open keuken: Kookeiland, Oven, microgolf, vaatwasser, Dubbele spoelbak, gaskookplaat, dampkap en Ontbijthoek
✅ 6 ruime slaapkamers
✅ 2 badkamers + 3 toiletten
✅ Extra praktijkruimte met aparte inkom: Ideaal voor kangoeroewonen of werken aan huis bestaande uit: wachtkamer, toilet, leefruimte, badkamer en aansluiting voor wasmachine
✅ Volledig onderkelderd
✅ Dubbele garage
✅ Ruime zolder: Mogelijkheid tot extra kamer of opslag
✅ 5 parkeerplaatsen
✅ Energiezuinig: Dubbele beglazing, nieuwe leidingen, centrale verwarming op gas
✅ 2 mogelijke terrassen
Heeft u interesse of wenst u meer informatie? Contacteer Laura via het nummer 0470 95 78 19. Mis deze unieke kans niet!
Algemeen
| Adres: | Kortwagenstraat 17 Ledegem |
| Referentie: | M/07281 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | In centrum, Stad, Stad centrum, Aan park, Gemeente |
| Perceeloppervlakte: | 999 m² |
| Perceelbreedte: | 22,5 m |
| Perceeldiepte: | 39,4 m |
| Bebouwde opp.: | 310 m² |
| Bewoonbare opp.: | 450 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1959 |
| Renovatiejaar: | 2023 |
| Gevelbreedte: | 18,8 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 6 |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 3 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Garage: | 2 |
| Parking: | 5 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op minder dan 500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.070 |
| Kadastrale benaming: | Huis |
| Kadastrale Nummers: | C568/00B2/P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 999 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250217-0003530698-RES-1 |
| EPC Index: | 397,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | D |
| EPC Geldig tot: | 17/02/2035 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Erfdienstbaarheid: | Neen |
| Ruimtelijke Ordening: | OK |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Verkocht
Vertel een vriend
Verkocht
Verkocht
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: