Over deze woning

Deze halfopen bebouwing is gelegen op een prachtig perceel van bijna 700 m² en biedt tal van mogelijkheden voor wie op zoek is naar ruimte, flexibiliteit en een woning die volledig naar eigen smaak kan worden afgewerkt.

Bij het betreden van de woning komt u in de inkomhal, met aan de rechterzijde een polyvalente ruimte die perfect kan dienen als bureau, hobbyruimte of extra slaapkamer. In deze ruimte bevindt zich tevens de volledig nieuwe verwarmingsinstallatie.

Verder door komt u in de leefruimte met aangenaam zicht op de tuin, wat zorgt voor veel lichtinval en een open gevoel. Aansluitend is de ruimte voorzien waar de keuken nog volledig naar wens kan worden ingericht. Naast de keuken is er toegang tot de kelder, waar zich de volledig nieuwe en conform gekeurde elektrische installatie bevindt.

Op de eerste verdieping zijn er twee ruime slaapkamers en een aparte ruimte waar de badkamer kan worden ingericht.

Het schrijnwerk werd voor maar liefst 90% vernieuwd en is uitgevoerd in kwalitatieve materialen, wat reeds een sterke basis vormt voor de verdere afwerking van de woning.

Een absolute troef is het praktische atelier van ca. 80 m², ideaal voor zelfstandigen, doe-het-zelvers of extra opslagruimte. Tot slot geniet u van een zeer ruime en zonnige tuin, perfect voor ontspanning, spelende kinderen of tuinliefhebbers.

De woning bevindt zich in een renovatieklare staat, wat u de unieke kans biedt om alles volledig af te werken volgens uw eigen stijl en budget.
Bij M Vastgoed staat bovendien een renovatiecoach voor u klaar die samen met u de beste oplossingen bekijkt, volledig afgestemd op uw wensen en budget.

Voor verdere informatie en een bezoek kan u Laura bereiken via het nummer 0470 95 78 19

Voor deze woning geldt de renovatieplicht voor residentiële gebouwen.
Na effectieve aankoop heeft u als koper 6 jaar de tijd om de woning energetisch te verbeteren tot minimaal energiescore D, conform de huidige wetgeving.
Meer informatie kan u terugvinden op de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen

M VASTGOED - HEULE
Laura Lefebvre - Van Belle

Algemeen

Adres:Oudstrijderslaan 57
Lendelede
Referentie:M/07520
Vraagprijs:€ 269.000
Type:Woning
Beschikbaar vanaf:Bij akte
Perceeloppervlakte:695 m²
Perceelbreedte:13 m
Perceeldiepte:49,7 m
Bebouwde opp.:175 m²
Type constructie:Traditioneel
Bouwjaar:1966
Gevelbreedte:9,4 m
Bouwlagen:2
Algemene staat:Normaal

Indeling

Slaapkamers:3
Badkamers:1
WC:2
Woonkamer:Ja
Keuken:Ja
Kelder:Ja
Terras:Ja
Tuin:Ja
Tuin kwaliteit:Normaal
Garage:1
Garage Types:Vrijstaand steen

Comfort

Snelweg:Ja - op minder dan 500 m
Busknooppunt:Ja - op minder dan 500 m
Bushalte:Ja - op minder dan 500 m
Winkel:Ja - op minder dan 500 m
School:Ja - op minder dan 500 m
Kinderopvang:Ja - op minder dan 500 m
Bank:Ja - op minder dan 500 m
Ontspanning:Ja - op minder dan 500 m
Restaurant:Ja - op minder dan 500 m
Dak:Zadeldak
Gevel:Baksteen
Fundering:In volle grond

Wettelijke gegevens

Niet geïndexeerd K.I.:€ 656
Kadastrale benaming:Huis
Kadastrale Nummers:B189/00H/P0000
Kadastrale Oppervlakte:695 m²
EPC Certificaat Nr.:20260227-0003812912-RES-1
EPC Index:450,00 kWh/(m² jaar)
EnergyClass:E
EPC Geldig tot:27/02/2036
Renovatieplicht:Ja
Ruimtelijke Ordening:OK
Stedenbouwkundige vergunning:Ja
Voorkooprecht:Neen
Verkavelingsvergunning van toepassing:Neen
Stedenbouwkundige bestemming:Woongebied
Dagvaarding en herstelvordering:Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Overstromingsgevoelig:Mogelijk overstromingsgevoelig gebied
Overstromingsgebied:Geen afgebakende zones
Overstromingskans perceel (P-score):C
Overstromingskans gebouw (G-score):B
Erfgoed:Geen beschermd erfgoed
Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen

Vergelijkbare panden

Aan de hand van je zoekprofiel vonden wij overige panden die je mogelijk ook kunnen interesseren:

Lendelede Oudstrijderslaan 57

€ 269 000


U moet akkoord gaan met het privacybeleid van deze website
* Verplicht veld
Lendelede Oudstrijderslaan 57

€ 269 000

Lendelede Oudstrijderslaan 57

€ 269 000

Maak een reservatie voor dit pand

Dit bezoekmoment is helaas volzet!
Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: