Over deze woning
Garage te koop in Lendelede!
ideaal gelegen vlak bij alle invalswegen!
Deze ruime en veilige garage biedt niet alleen een uitstekende oplossing voor wie op zoek is naar extra opslagruimte of een parkeerplaats, maar ligt bovendien op een toplocatie met vlotte toegang en bereikbaarheid.
De garage is droog en goed onderhouden, perfect voor het stallen van een voertuig of het bewaren van spullen.
Bent u geïnteresseerd? Neem dan contact met ons op voor meer informatie of een bezoek ter plaatse contacteer Laura op het nummer 0470 95 78 19 en ontdek de voordelen van deze strategisch gelegen garage.
Algemeen
| Adres: | Rozebeeksestraat 12-+ Lendelede |
| Referentie: | M/07582 |
| Vraagprijs: | € 25.000 |
| Type: | Garage |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum, Stad, Stad centrum, Gemeente |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2018 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Types: | Garagebox |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Gevel: | Baksteen |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 64 |
| Kadastrale benaming: | Garagebox |
| Kadastrale Nummers: | C290/00X/P0008 |
| Ruimtelijke Ordening: | In aanvraag |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Vergelijkbare panden
Aan de hand van je zoekprofiel vonden wij overige panden die je mogelijk ook kunnen interesseren:
Heule
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Lendelede
Rozebeeksestraat
12 +
€ 25 000
Vertel een vriend
Lendelede
Rozebeeksestraat
12 +
€ 25 000
Lendelede
Rozebeeksestraat
12 +
€ 25 000
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: