Over deze woning
*TOPLIGGING!! *
Dit gezellig pand bevindt zich op een prachtige ligging nabij het historische centrum van Lendelede en met vlotte verbindingen !
INDELING
✅ Lichtrijk één slaapkamer appartement op het 2e verdiep met open zicht
✅ Terras met aangenaam uitzicht
✅ Ingerichte open keuken voorzien van koelkast, vaatwas, oven, elektrisch koken, dampkap en veel kastruimte
✅ Badkamer met douche/bad, lavabo en toilet
✅ Zeer ruime slaapkamer aanwezig
✅ Extra berging
✅ Ruime Inkomhal met mogelijkheid tot inbouwkasten
LIGGING
✅ Rustig, maar centraal in Lendelede
✅ Op wandelafstand van winkels, openbaar vervoer…….
✅ Vlotte verbindingen & alle voorzieningen dichtbij
TROEVEN
✅ Moderne en lichtrijke leefruimte
✅ Dubbele beglazing
✅ Lage bijdrage in gemene delen
✅ Elektriciteit conform gekeurd
✅ Lift in het gebouw
✅Mogelijkheid tot aankoop van een garagebox voor €25 000
M preview doe een bod vanaf €214 000 met een richtprijs van €234 000 (onder voorbehoud aanvaarding verkopers)
Heeft u interesse of wenst u meer informatie? Contacteer Laura via het nummer 0470 95 78 19. Mis deze unieke kans niet!
Algemeen
| Adres: | Sint Jozefsstraat 16/22 Lendelede |
| Referentie: | M/07581 |
| Vraagprijs: | € 214.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum, Stad, Stad centrum, Aan rustige weg, Voorstad, Gemeente |
| Bewoonbare opp.: | 65 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2018 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken |
| Berging: | 1 m² |
| Terras: | Ja |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | conform |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 745 |
| Kadastrale benaming: | Appartement |
| Kadastrale Nummers: | C288/00Z/P0008 |
| EPC Certificaat Nr.: | 34025-G-2013_46/EP15129/A001/D01/SD008 |
| EPC Index: | 135,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 20/03/2028 |
| CO2 Emissie Index: | 1,48kg CO2/m²/jaar |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC E-peil: | 68,00 |
| Erfdienstbaarheid: | Neen |
| Vergunningen: | Beschikbaar |
| Vrij & onbelast: | Ja |
| Ruimtelijke Ordening: | In aanvraag |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Documenten
Vergelijkbare panden
Aan de hand van je zoekprofiel vonden wij overige panden die je mogelijk ook kunnen interesseren:
Kortrijk
Bissegem
Ik wens meer informatie over volgend pand:
€ 214 000
Vertel een vriend
€ 214 000
€ 214 000
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: