Over deze woning

Deze charmante bungalow met twee slaapkamers is gelegen in het geliefde Panorama Park in Murla, een rustige en groene woonomgeving die bekendstaat om zijn prachtige open uitzichten en aangename sfeer.

Dankzij de ligging op een hoekperceel geniet de woning van extra privacy en een ruime, zonnige privétuin die volledig bij de woning hoort. Dit is de ideale plek om tot rust te komen, te genieten van de mooie avondzon en onvergetelijke momenten te delen met familie en vrienden.

Murla is bijzonder geliefd bij natuurliefhebbers en wielerfanaten. De nabijheid van de iconische klim Coll de Rates maakt deze woning niet alleen aantrekkelijk voor eigen gebruik, maar ook tot een uitstekende investeringskans met sterke verhuurmogelijkheden het hele jaar door.

Onder de woning bevindt zich een royale opbergruimte die meer biedt dan alleen praktische opslag. Deze ruimte creëert tal van mogelijkheden, zoals het realiseren van een extra studio, gastenverblijf of hobbyruimte, wat zowel het wooncomfort als de waarde van de woning aanzienlijk verhoogt.

Kortom, deze bungalow combineert ligging, rust, potentieel en rendement. Een unieke kans die u zeker gezien moet hebben.

M VASTGOED - HEULE
Kevin Vandamme

Algemeen

Adres:Murla 1
Murla
Referentie:M/07536
Vraagprijs:€ 249.000
Type:Bungalow
Perceeloppervlakte:100 m²
Bebouwde opp.:71 m²
Type constructie:Traditioneel

Indeling

Slaapkamers:2
Badkamers:1
WC:Ja
Woonkamer:Ja
Keuken:Ja, Open keuken
Terras:Ja
Tuin:Ja
Parking:2
Parking Types:Privé

Comfort

Airco:Ja
Murla Murla 1

€ 249 000


U moet akkoord gaan met het privacybeleid van deze website
* Verplicht veld
Murla Murla 1

€ 249 000

Murla Murla 1

€ 249 000

Maak een reservatie voor dit pand

Dit bezoekmoment is helaas volzet!
Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: