Over deze woning
Ontdek deze verassend ruime en instapklare bel-etagewoning met een bewoonbare oppervlakte van maar liefst 202m² en vier volwaardige slaapkamers. Dankzij de praktische indeling geniet u van een aangename leefomgeving met voldoende ruimte voor het hele gezin. De woning straalt ruimte en licht uit, en is onmiddellijk klaar voor de nieuwe bewoners. Buiten wacht een gezellige zuidgerichte stadstuin waar u de hele dag van de zon kan genieten.
De indeling van de woning is als volgt: op het gelijkvloers bevindt zich momenteel een handelsruimte van 58m² met een aparte wachtruimte, een zeer ruime praktijkruimte, kitchenette, toilet en een terras, de handelsruimte kan na herbestemming ook terug gewoon bij de woning worden geplaatst.
Op de eerste verdieping is een zeer ruime en lichtrijke woon- en leefruimte met een volledig geïnstalleerde open keuken, een ruime berging, apart toilet, en via het terras kan men naar de tuin.
Op de tweede verdieping bevinden zich 4 slaapkamers, een badkamer en een apart toilet.
Op de derde verdieping die men via vaste trap kan bereiken bevindt zich een zeer ruime geïsoleerde zolder met tal van mogelijkheden, extra kamers, opslagruimte of hobbyruimte.
Enkele troeven op een rij:
- Instapklaar
- 4 slaapkamers
- zuidgerichte tuin
- gunstig Epc
- handelsruimte van 58m² wat ideale combinatie wonen/werken kan bieden
Kortom, een veelzijdige woning met tal van mogelijkheden op een uitstekende locatie.
Let wel, de vermeldde prijs van 349.000€ is een startprijs, men kan een bod doen vanaf deze prijs met een richtprijs van 375.000€.
De verkoper behoudt zich het recht voor het bod al dan niet te aanvaarden.
Wees er snel bij, voor meer info bel Francis Vanacker op 0492/22.88.69
-
Algemeen
| Adres: | Elisabethlaan 423 Oostende |
| Referentie: | M/07566 |
| Vraagprijs: | € 349.000 |
| Type: | Gebouw |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Perceeloppervlakte: | 204 m² |
| Perceelbreedte: | 6 m |
| Perceeldiepte: | 33,9 m |
| Bebouwde opp.: | 95 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2003 |
| Renovatiejaar: | 2022 |
| Gevelbreedte: | 6 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Kamers: | 4 |
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 3 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | 2 m² |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
Comfort
| Snelweg: | Ja |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
Wettelijke gegevens
| Kadastrale benaming: | Gebouw - bureau GV & wooneenheid |
| Kadastrale Nummers: | C366/00N2/P0001 + P0002 + P0003 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 204 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20220622-0002626612-RES-1 |
| EPC Index: | 244,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | C |
| EPC Geldig tot: | 22/06/2032 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Erfdienstbaarheid: | Neen |
| Ruimtelijke Ordening: | OK |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Mogelijk overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Documenten
Vergelijkbare panden
Aan de hand van je zoekprofiel vonden wij overige panden die je mogelijk ook kunnen interesseren:
Oostende
Ik wens meer informatie over volgend pand:
€ 349 000
Vertel een vriend
€ 349 000
€ 349 000
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: