Over deze woning
*TOPLIGGING!! *
Dit gezellig pand bevindt zich op een prachtige ligging nabij het historische centrum van Roeselare en met vlotte verbindingen !
INDELING
✅ Lichtrijk één slaapkamer appartement op het 4e verdiep met open zicht
✅ Terras met aangenaam uitzicht
✅ Ingerichte keuken voorzien van koelkast, oven, elektrisch koken, dampkap en veel kastruimte
✅ Badkamer met douche/bad, lavabo en toilet
✅ Zeer ruime slaapkamer aanwezig
✅ Ruime Inkomhal met mogelijkheid tot inbouwkasten
✅ Privatieve kelder
LIGGING
✅ Rustig, maar centraal in Roeselare
✅ Op wandelafstand van station, winkels, openbaar vervoer, markt & hogeschool
✅ Vlotte verbindingen & alle voorzieningen dichtbij
TROEVEN
✅ Moderne en lichtrijke leefruimte
✅ Dubbele beglazing
✅ Lage bijdrage in gemene delen
✅ Elektriciteit conform gekeurd
✅ Meubelen inclusief
✅ EPC-label B (154 kWh/m²/jaar)
✅ Lift in het gebouw
✅ Gemeenschappelijke fietsenberging
✅ Momenteel verhuurd (contract onbepaalde duur) – ideaal als investering
M preview doe een bod vanaf €134 000 met een richtprijs van €154 000 (onder voorbehoud aanvaarding verkopers)
Heeft u interesse of wenst u meer informatie? Contacteer Laura via het nummer 0470 95 78 19. Mis deze unieke kans niet!
Algemeen
| Adres: | Polenplein 11/19 Roeselare |
| Referentie: | M/07579 |
| Vraagprijs: | € 134.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Bewoonbare opp.: | 52 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1980 |
| Renovatiejaar: | 2023 |
| Op verdieping: | 4 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Keuken: | Ja, Half-open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Balkon: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 3725895 |
| EPC Index: | 154,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 4/11/2035 |
| Ruimtelijke Ordening: | In aanvraag |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Documenten
Vergelijkbare panden
Aan de hand van je zoekprofiel vonden wij overige panden die je mogelijk ook kunnen interesseren:
Heule
Izegem
Ik wens meer informatie over volgend pand:
€ 134 000
Vertel een vriend
€ 134 000
€ 134 000
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: