Over deze woning

Ontdek de nieuwbouwwoningen in San Miguel de Salinas
Als u op zoek bent naar een woning die luxe, comfort en duurzaamheid combineert, dan zijn de nieuwbouwwoningen in San Miguel de Salinas de perfecte keuze. Dit exclusieve wooncomplex biedt niet alleen luxe villa's met percelen vanaf 300 m², maar beschikt ook over een indrukwekkend zwembad van 8 x 3,5 meter. De kelder en het solarium zijn een extra troef die de functionaliteit en moderne levensstijl maximaliseren.
Elke villa heeft 3 slaapkamers, 3 badkamers, een ruime woon-eetkamer en een volledig uitgeruste keuken. De lichte, open ruimtes bieden u een uitzonderlijk uitzicht, terwijl de indeling elke hoek van de woning optimaal benut. De hoogwaardige afwerking combineert elegantie en comfort en creëert een sfeer die aansluit bij de verfijning waarnaar de kopers van vandaag op zoek zijn.
Toewijding aan duurzaamheid
Bij het ontwerp en de bouw van dit complex is rekening gehouden met fundamentele aspecten zoals energie-efficiëntie en het gebruik van hoogwaardige materialen. Dit garandeert niet alleen een duurzame levensstijl, maar zorgt ook voor een duurzame investering in een prachtige natuurlijke omgeving.
Bevoorrechte locatie
San Miguel de Salinas, gelegen in de regio Valencia, is een gemeente die een rustige en toegankelijke levensstijl biedt. De nabijheid van de golfbanen Las Colinas en Campoamor, in combinatie met het uitzicht op de lagunes van Torrevieja en La Mata, maken deze plek tot een paradijs voor natuur- en sportliefhebbers.
Mis deze kans niet om te wonen op een plek waar moderniteit en natuur in perfecte harmonie samengaan. De nieuwbouwwoningen in San Miguel de Salinas zijn meer dan alleen een woning; ze zijn een investering in een uitzonderlijke levensstijl.

M VASTGOED - HEULE
Kevin Vandamme

Algemeen

Adres:San Miguel de Salinas 4
San Miguel de Salinas
Referentie:M/07488
Vraagprijs:€ 1.000.000
Type:Woning
Perceeloppervlakte:327 m²
Type constructie:Traditioneel

Indeling

Slaapkamers:3
Badkamers:3
WC:Ja
Woonkamer:Ja
Keuken:Ja
Kelder:Ja
Terras:Ja

Comfort

Airco:Ja
Zwembad:Ja
San Miguel de Salinas San Miguel de Salinas 4

€ 1 000 000


U moet akkoord gaan met het privacybeleid van deze website
* Verplicht veld
San Miguel de Salinas San Miguel de Salinas 4

€ 1 000 000

San Miguel de Salinas San Miguel de Salinas 4

€ 1 000 000

Maak een reservatie voor dit pand

Dit bezoekmoment is helaas volzet!
Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: