Over deze woning
Ideale ligging , in alle rust maar toch dicht bij invalswegen vinden we deze leuke woning met veel troeven , binnen inkomhal met daarnaast een zeer ruime garage die ook als atelier kan dienen.
Op het verdiep een zeer grote volledig ingerichte leefkeuken met eetgedeelte en dan de gezellige zithoek met prachtig verzicht en superleuk terras, verder is er een ruime badkamer met drie slaapkamers.
Er is een diepe zonnige tuin met ook een ruim atelier welk kan afgebroken worden indien gewenst.
Kom deze leuke woning ontdekken, voor meer info bel Francis Vanacker op 0492/22.88.69.
Algemeen
| Adres: | Roterijstraat 10-A Waregem |
| Referentie: | M/07589 |
| Vraagprijs: | € 335.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Perceeloppervlakte: | 668 m² |
| Perceelbreedte: | 5,5 m |
| Perceeldiepte: | 79 m |
| Bebouwde opp.: | 85 m² |
| Bewoonbare opp.: | 150 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Gevelbreedte: | 5,5 m |
| Bouwlagen: | 2 |
Indeling
| Kamers: | 3 |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Plakwerk |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 661 |
| Kadastrale benaming: | Huis |
| Kadastrale Nummers: | C0573V2/P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 668 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20251126-0003743295-RES-1 |
| EPC Index: | 348,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | D |
| EPC Geldig tot: | 26/11/2035 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Erfdienstbaarheid: | Ja |
| Ruimtelijke Ordening: | OK |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Mogelijk overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Waregem
Roterijstraat
10 A
€ 335 000
Vertel een vriend
Waregem
Roterijstraat
10 A
€ 335 000
Waregem
Roterijstraat
10 A
€ 335 000
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: