Over deze woning
Volledig gerenoveerde woning (2025) met 3 slaapkamers en zonnig terras.
Deze prachtig totaal gerenoveerde woning combineert hedendaags comfort met energiezuinig wonen. Dankzij de lucht-water warmtepomp en vloerverwarming geniet u het hele jaar door van een aangenaam en efficiënt binnenklimaat met een energiescore EPC A.
Op het gelijkvloers bevindt zich een lichtrijke leefruimte met grote raampartijen die directe toegang geven tot het terras. De open, volledig ingerichte keuken sluit naadloos aan op de leefruimte en vormt het hart van de woning. Daarnaast is er een ruime berging die zorgt voor extra praktische opbergruimte.
Op de verdieping vindt u drie volwaardige slaapkamers en een moderne badkamer.
Kortom, een instapklare woning met hedendaags comfort, veel lichtinval en een energiezuinige afwerking.
Voor meer informatie en/of een bezoek, contacteer makelaar Frank Vandoorne 0495548560
Algemeen
| Adres: | Ten Brielenlaan 58 Wervik |
| Referentie: | M/07355 |
| Vraagprijs: | € 285.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | Gemeente |
| Perceeloppervlakte: | 90 m² |
| Perceelbreedte: | 4,6 m |
| Perceeldiepte: | 20,5 m |
| Bebouwde opp.: | 85 m² |
| Bewoonbare opp.: | 127 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1918 |
| Renovatiejaar: | 2025 |
| Gevelbreedte: | 4,6 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | 2 |
| Bureau: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: | Gratis |
Comfort
| Snelweg: | Ja |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas, Superisolerend |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | Heteluchtverwarming, Airconditioning, Vloerverw. gedeeltelijk, Warmtepomp, Aardgas, Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Warmtepomp, Elektriciteit |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd |
| Airco: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Inbouwarmaturen: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja - 7 |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 413 |
| Kadastrale benaming: | Huis |
| Kadastrale Nummers: | D565/00D6/P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 90 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 33029-G-OMV_2023118242/EP20943/A001/D01/SD001 |
| EPC Index: | 51,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | A |
| EPC Geldig tot: | 1/04/2036 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC E-peil: | 29,00 |
| Vrij & onbelast: | Ja |
| Ruimtelijke Ordening: | OK |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Documenten
Ik wens meer informatie over volgend pand:
€ 285 000
Vertel een vriend
€ 285 000
€ 285 000
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: