Prachtig gerenoveerde halfopen woning met 3 slaapkamers
Verkocht
Over deze woning
Reserveer tijdig uw bezoek moment voor deze topwoning!
Bent u op zoek naar een volledig instapklare woning? Dicht bij zee, maar toch in een rustige wijk ? Dan is deze woning zeker iets voor u!
Kosten noch moeite werden er gespaard om deze woning eveneens energiezuinig te maken (HR-beglazing- Zonnepanelen- isolatie..)
De woning is voorzien van elektrische rolluiken en zonwering, alsook waterverzachter.
De indeling is als volgt:
Gelijkvloers; inkomhal, zeer lichtrijke open keuken, woonkamer en leefruimte, 1 ruime slaapkamer, gastentoilet, badkamer met ligbad en inloopdouche.
Eerste verdieping: 2 slaapkamers, nachthal met inbouwkasten, toilet en bergzolder.
Tuin: volledig mooie aangelegde tuin met kunstgras, ruim tuinhuis, prachtig terras en oprit. (3 parkeerplaatsen)
Enkele troeven:
- Volledig instapklaar
- Gelijkvloerse slaapkamer
- Rustig gelegen doch dichtbij alles
- Prachtige tuin
De Vermeldde prijs van 359.000€ is een startprijs, richtprijs van deze woning is 390.000€. De verkopers beschikken over het recht elk bod al dan niet te aanvaarden.
Voor meer info bel Francis Vanacker op 0492/22.88.69
Algemeen
| Adres: | Hofstraat 41-B Westende |
| Referentie: | M/07214 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Perceeloppervlakte: | 341 m² |
| Perceelbreedte: | 12 m |
| Perceeldiepte: | 29,5 m |
| Bebouwde opp.: | 105 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1995 |
| Renovatiejaar: | 2020 |
| Gevelbreedte: | 8 m |
| Bouwlagen: | 2 |
Indeling
| Kamers: | 3 |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Garage: | 3 plaatsen |
| Parking: | 3 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 634 |
| Kadastrale benaming: | Huis |
| Kadastrale Nummers: | A0144V/P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 341 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250313-0003551703-RES-2 |
| EPC Index: | 147,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 13/03/2035 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Erfdienstbaarheid: | Neen |
| Ruimtelijke Ordening: | OK |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Verkocht
Vertel een vriend
Verkocht
Verkocht
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: