Alleenstaande ruime woning met garage te Zonnebeke !
Verkocht
377 Kwh/m²
F
E
D
C
B
A
A+
Over deze woning
Deze woning beschikt over :
* Inkomhal
* Leefruimte
* Ingerichte ruime keuken
* Badkamer met ligbad
* 2 ruime slaapkamers
* Zolder mogelijkheid tot meerdere slaapkamers
* Zonnige tuin met terras
* Garage
De elektriciteit is volledig conform!
Contacteer ons voor meer info of een bezoek !
Algemeen
| Adres: | Ieperstraat 86 Zonnebeke |
| Referentie: | M/05055 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 336 m² |
| Bewoonbare opp.: | 120 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Half-open keuken, Ingericht met toestellen |
| Zolder: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 1 |
Comfort
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Verwarming: | Aardgas |
Wettelijke gegevens
| Kadastrale benaming: | Zonnebeke 1 Afd. |
| Kadastrale Nummers: | Sectie A 434R3P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 335 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20191115-0002218845-RES-1 |
| EPC Index: | 377,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | D |
| EPC Geldig tot: | 15/11/2029 |
| Erfdienstbaarheid: | Ja |
| Commentaar: | HOB met zijweg met eeuwig recht van doorgang. Uitweg achteraan |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Verkocht
Vertel een vriend
Verkocht
Verkocht
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: