Over deze woning
Bent u op zoek naar een ruime woning met hoogwaardige afwerking? Deze stijlvolle woning biedt alles wat u zoekt!
Instapklaar en gebouwd met oog voor detail
Indeling:
✅ Ruime inkomhal met ingebouwde vestaire op maat en afzonderlijk gastentoilet
✅ Lichtrijke open leefruimte ideaal voor gezinnen met zicht op de zonnige tuin
✅ Ruime eetplaats met veel lichtinval
✅ Volledig uitgeruste open keuken met Oven, microgolf, vaatwasser, inductiekookplaat, frigo, dampkap, dubbele spoelbak en veel kastruimte.
✅ Ruime berging aansluitend de keuken met plaats voor wasmachine en droogkast
✅ Aangelegde tuin met 2 aangelegd terrassen één met ochtendzon en één met avondzon
✅ Achteraan de woning een garage met directe toegang tot de tuin voorzien van stopcontact en elektriciteit
verdieping 1:
✅ Master bedroom met inbouwkasten
✅ slaapkamer 2 en 3
✅ Badkamer met bad&douche in één, dubbele lavabo met meubel en spiegel, ventilatie en 2de toilet
✅ Ruime nachthal voorzien van inbouwkasten
✅ Mogelijkheid tot 4de slaapkamer op de zolder
TROEVEN:
✅ Uitweg achteraan + garage van 17m²
✅ 10 zonnepanelen 4150 WP + omvormer
✅ Centrale verwarming op gas
✅ 2014 nieuwe doorstromer
✅ Waterontharder aanwezig
✅ Rolluiken vooraan de woning
✅ Super isolerend glas ramen vernieuwd 2014
✅ Nieuwe veluxen sinds 2014 voorzien van muggenhaas en automatische rolluiken
✅ Nieuwe vloer badkamer en keuken
✅ Inbouwboxen keuken en leefruimte
✅ Rustige ligging
Mis deze kans niet om te wonen in een instapklare woning op een toplocatie in Lauwe!
M preview doe een bod vanaf €269 000 met een richtprijs van €299 000 (onder voorbehoud aanvaarding verkopers)
Heeft u interesse of wenst u meer informatie? Contacteer Laura via het nummer 0470 95 78 19.
Mis deze unieke kans niet!
Algemeen
| Adres: | Hugo Verrieststraat 23 Lauwe |
| Referentie: | M/07625 |
| Vraagprijs: | € 269.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | Stad, Stad centrum, Aan park, Aan rustige weg, Buiten bebouwde kom, Voorstad, Gemeente |
| Perceeloppervlakte: | 206 m² |
| Perceelbreedte: | 6,5 m |
| Perceeldiepte: | 29,5 m |
| Bebouwde opp.: | 66 m² |
| Bewoonbare opp.: | 105 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1994 |
| Renovatiejaar: | 2014 |
| Gevelbreedte: | 6,5 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Half-open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Types: | Garagebox |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel, Superisolerend |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 575 |
| Kadastrale benaming: | Huis + garage |
| Kadastrale Nummers: | B372/00C7/P0000 + B372/00Z6/P0012 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 189 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260527-0003877956-RES-1 |
| EPC Index: | 101,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 27/05/2036 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Ruimtelijke Ordening: | In aanvraag |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Documenten
Ik wens meer informatie over volgend pand:
€ 269 000
Vertel een vriend
€ 269 000
€ 269 000
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: