Over deze woning
Bent u op zoek naar een ruime, moderne woning met oog voor detail in Rekkem? Dan is deze prachtige woning wellicht wat u zoekt! Deze stijlvolle woning biedt een hoogwaardige afwerking en tal van moderne voorzieningen. Ideaal gelegen nabij het centrum, scholen, winkels en openbaar vervoer, combineert deze woning het beste van comfort en gemak.
Indeling & kenmerken woning:
✅ Ruime inkomhal met gastentoilet en handwasser
✅ Lichtrijke open leefruimte met eetplaats
✅ Keuken met vaatwasser, microgolf/oven, dampkap, elektrisch koken en veel kastruimte
✅ Praktische wasberging aanwezig
✅ Droge kelder
1e verdiep:
✅ 1ste badkamer met dubbele wastafel met meubel en spiegel, douche, handdoekdroger en 2de toilet
✅ 2 ruime slaapkamers
✅ Extra dressing met inbouwkasten aanwezig
2e verdiep:
✅ Master bedroom met aansluitend een 2de badkamer voorzien van douche, lavabo, meubel en spiegel
Bijzonderheden & extra’s:
✅ EPC label B
✅ Alle ramen dubbel hoog rendement glas PVC
✅ CV gas nieuwe ketel sinds 2025
✅ Nieuw dak + 18cm dakisolatie
✅ Overal nieuwe leidingen sinds 2025
M preview doe een bod vanaf €249 000 met een richtprijs van €269 000 (onder voorbehoud aanvaarding verkopers)
Heeft u interesse of wenst u meer informatie? Contacteer Laura via het nummer 0470 95 78 19.
Algemeen
| Adres: | Dronckaertstraat 26 Rekkem |
| Referentie: | M/07573 |
| Vraagprijs: | € 249.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Stad, Stad centrum, Aan park, Aan rustige weg, Buiten bebouwde kom, Voorstad, Gemeente |
| Perceeloppervlakte: | 150 m² |
| Perceelbreedte: | 5,2 m |
| Perceeldiepte: | 30 m |
| Bebouwde opp.: | 75 m² |
| Bewoonbare opp.: | 137 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1930 |
| Renovatiejaar: | 2025 |
| Gevelbreedte: | 5,2 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: | Gratis |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op minder dan 500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 297 |
| Kadastrale benaming: | Huis |
| Kadastrale Nummers: | B0237S3/P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 150 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20251008-0003694047-RES-3 |
| EPC Index: | 199,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 8/10/2035 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Erfdienstbaarheid: | Neen |
| Ruimtelijke Ordening: | OK |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Documenten
Ik wens meer informatie over volgend pand:
€ 249 000
Vertel een vriend
€ 249 000
€ 249 000
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: