Woning te koop | met optie / reservatie in Wevelgem
€ 229 000
Wevelgem Menenstraat 585Helaas, dit pand werd reeds gereserveerd. Wij helpen je graag zoeken naar je droomwoning!
Help me zoeken
606 Kwh/m²
F
E
D
C
B
A
A+
Over deze woning
Indien u meer informatie wenst over dit pand, contacteer ons.
Algemeen
| Adres: | Menenstraat 585 Wevelgem |
| Referentie: | M/07621 |
| Vraagprijs: | € 229.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Perceeloppervlakte: | 692 m² |
| Perceelbreedte: | 5,5 m |
| Perceeldiepte: | 116,5 m |
| Bebouwde opp.: | 106 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Gevelbreedte: | 5,5 m |
| Bouwlagen: | 2 |
Indeling
| Slaapkamers: | Ja |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op minder dan 500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 557 |
| Kadastrale benaming: | Huis |
| Kadastrale Nummers: | C14/00W/P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 692 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260518-0003872166-RES-1 |
| EPC Index: | 606,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | F |
| EPC Geldig tot: | 18/05/2036 |
| Renovatieplicht: | Ja |
| Ruimtelijke Ordening: | In aanvraag |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Wevelgem
Menenstraat
585
€ 229 000
Vertel een vriend
Wevelgem
Menenstraat
585
€ 229 000
Wevelgem
Menenstraat
585
€ 229 000
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: