Over deze woning
Bent u op zoek naar een ruime woning in Kortrijk? Dan is deze prachtige woning wellicht wat u zoekt! Ideaal gelegen nabij het centrum, scholen, winkels en openbaar vervoer, combineert deze woning het beste van comfort en gemak.
Indeling & kenmerken woning:
✅ Ruime inkomhal met gastentoilet en handwasser
✅ Lichtrijke open leefruimte met eetplaats
✅ Keuken met vaatwasser, oven/microgolfoven, dampkap, elektrisch koken en veel kastruimte
✅ Ruime tuin met uitweg achteraan en tuinberging
✅ Plaats voor wasmachine en droogkast
1e verdiep:
✅ Badkamer met wastafel met meubel en spiegel, douche en 2de toilet
✅ 2 ruime slaapkamers waarvan 1 voorzien van inbouwkasten
2e verdiep:
✅ slaapkamer 3 en 4
Bijzonderheden & extra’s:
✅ EPC label B
✅ Ramen dubbel hoog rendement glas PVC draai/kip functie, vliegenramen en rolluiken aanwezig
✅ Gasketel conform gekeurd
✅ Renovatie 2022
✅ Dak geïsoleerd
✅ Elektriciteit conform
✅ Droge kelder
Heeft u interesse of wenst u meer informatie? Contacteer Laura via het nummer 0470 95 78 19.
Algemeen
| Adres: | Marksesteenweg 134-A Kortrijk |
| Referentie: | M/07615 |
| Vraagprijs: | € 245.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum, Stad, Stad centrum, Aan park, Aan rustige weg, Buiten bebouwde kom, Voorstad, Gemeente |
| Perceeloppervlakte: | 280 m² |
| Perceelbreedte: | 4 m |
| Perceeldiepte: | 53 m |
| Bebouwde opp.: | 75 m² |
| Bewoonbare opp.: | 143 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1955 |
| Renovatiejaar: | 2022 |
| Gevelbreedte: | 5 m |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Half-open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 426 |
| Kadastrale benaming: | Huis |
| Kadastrale Nummers: | E414/00V8/P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 280 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20220613-0002466168-RES-3 |
| EPC Index: | 171,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 13/06/2032 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Ruimtelijke Ordening: | In aanvraag |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Documenten
Ik wens meer informatie over volgend pand:
€ 245 000
Vertel een vriend
€ 245 000
€ 245 000
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment: