Charmante en ruime woning met grote tuin op 1.218 m² in het gezellige Lendelede met LOODS !
€ 249 000
Lendelede Rozebeeksestraat 75Bereken online uw renovatiekosten
Liever een persoonlijke afspraak met onze m-renovatie expert? Maak hier een afspraak en wij maken graag tijd voor u vrij om alle renovatie mogelijkheden te overlopen.
Over deze woning
Bent u op zoek naar een ruime woning met een groot perceel en tal van mogelijkheden? Deze charmante woning in Lendelede biedt comfort, rust en een prachtige tuin op een perceel van maar liefst 1.218 m²!
Woning met veel potentieel en een rustige ligging
Indeling:
✅ Ruime inkomhal met toegang tot de gezellige woon- en zithoek
✅ Lichtrijke leefruimte met aangename pellet- en houtkachels voor extra sfeer
✅ Praktische uitgeruste keuken met voldoende kastruimte
✅ Grote slaapkamer op het gelijkvloers ideaal voor gelijkvloers wonen
✅ Badkamer op het gelijkvloers voor extra comfort en toegankelijkheid
✅ Ruime westgerichte tuin met veel privacy en zonlicht gedurende de dag
✅ Diverse bijgebouwen ideaal als opslagruimte, hobbyruimte of werkplaats
Verdieping 1:
✅ Slaapkamer 2 en Slaapkamer 3
✅ Extra ruimte mogelijk als bureau, dressing of hobbykamer of 4de slaapkamer
TROEVEN:
✅ Groot perceel van 1.218 m²
✅ Rustige woonomgeving met vlotte bereikbaarheid
✅ Dubbele beglazing aanwezig
✅ Verwarming via pellet- en houtkachels
✅ Regenwaterput van 10.000 liter
✅ Aangesloten op stadswater én regenwater
✅ Gasaansluiting voorzien tot aan de garage
✅ Tal van buitenmogelijkheden dankzij de ruime tuin
✅ Ideale woning voor gezinnen of wie houdt van ruimte en groen
Mis deze kans niet om eigenaar te worden van deze ruime woning met prachtige tuin in het gezellige Lendelede!
Heeft u interesse of wenst u meer informatie? Contacteer Laura via het nummer 0470 95 78 19. Mis deze unieke kans niet!
AI foto's aanwezig om de inrichting te visualiseren
Algemeen
| Adres: | Rozebeeksestraat 75 Lendelede |
| Referentie: | M/07627 |
| Vraagprijs: | € 249.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | In centrum, Stad, Stad centrum, Aan rustige weg, Buiten bebouwde kom, Voorstad, Gemeente |
| Perceeloppervlakte: | 1.218 m² |
| Bebouwde opp.: | 290 m² |
| Bewoonbare opp.: | 178 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1850 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op minder dan 500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 218 |
| Kadastrale benaming: | Huis |
| Kadastrale Nummers: | B539C/P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.218 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20240910-0003367980-RES-1 |
| EPC Index: | 751,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | F |
| EPC Geldig tot: | 10/09/2034 |
| Renovatieplicht: | Ja |
| Erfdienstbaarheid: | Ja |
| Ruimtelijke Ordening: | OK |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
Documenten
Download ons M Renovatie dossier
Ik wens meer informatie over volgend pand:
€ 249 000
Vertel een vriend
€ 249 000
€ 249 000
Maak een reservatie voor dit pand
Dit bezoekmoment is helaas volzet!Dien hieronder alsnog uw aanvraag in voor een alternatief bezoekmoment:
